Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 33 744 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal na sprzedaż, Włocławek, Ruda

Włocławek, Ruda

280 000 zł290 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 966 zł/m2

***NUMER OFERTY W BIURZE DML-LS-777***

Lokal użytkowy o pow. 290m na działce 1000m położony w dzielnicy RUDA.Przeznaczenie lokalu produkcja i handel. Wysokość kondygnacji 3,5m i 4,5m. Część budynku można przekształcić na cele mieszkaniowe. Lokal został wybudowany w 1999roku z pustaka betonowego , dach kryty onduliną . Woda ze studni głębinowej podłączona przez hydrofor , szambo , prąd (siła). Budynek posiada rampę. OFERTA GODNA POLECENIA!!!

PREZENTACJA I KONTAKT W SPRAWIE OFERTY TEL ...

Biuro Nieruchomości oświadcza, iż posiada przygotowanie zawodowe do przeprowadzania transakcji – nr licencji 6776 w rejestrze Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz ważne ubezpieczenie OC.

. BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI!!!

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biuro Nieruchomości Dom-Lux
@