Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 33 744 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal na sprzedaż, Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum

140 000 zł66 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 2 121 zł/m2
  • Piętro: 3
  • Rodzaj budynku: biurowiec

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 66m2 znajdujący się w ścisłym Centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze w kamienicy i składa się z 2 pomieszczeń biurowo-handlowych oraz wc. Kamienica w bardzo dobrym stanie, nie wymagająca żadnych wkładów finansowych. Prawie cała jest wynajmowana na biura. Do lokalu przynależy duża 13m2 piwnica. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w ścisłym Centrum miasta.

Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego pod nr tel ... ,

Biuro Nieruchomości DOM-LUX, ul. Wolność 42, Włocławek

Biuro Nieruchomości oświadcza, iż posiada przygotowanie zawodowe do przeprowadzania transakcji – nr licencji 6776 w rejestrze Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz ważne ubezpieczenie OC.

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI !!!!

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biuro Nieruchomości Dom-Lux
@